Oferta pracy

Operator Maszyn i Urządzeń Ceramicznych

Work Service S.A.O firmie

  • Wielka Wola (pow. tomaszowski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości wytworzonych produktów oraz zgodności z przyjętymi normami
  • obsługa i regulacja maszyn i urządzeń ceramicznych
  • kontrola i utrzymywanie parametrów w zgodzie z wymogami technologicznym
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • zabezpieczenia surowców do produkcji na linii
  • monitoring uzyskiwanych wydajności w stosunku do założonych wskaźników
  • rozliczanie rozchodu półproduktów
  • rejestracja produkcji w systemie IFS.
  • wykonywanie prac pomocniczych w obszarze procesu produkcyjnego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • wykształcenia zawodowego
  • odpowiedzialności i zaangażowania podczas wykonywanych obowiązków
  • komunikatywności
  • sumienności i dokładności

CO OFERUJEMY?

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia
  • oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy