Oferta pracy

Operator maszyn i urządzeń CNC (m/k) bez doświadczenia

Trenkwalder

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • jako operator będziesz wykonywał pracę obsługując maszyny i urządzenia CNC, takie jak tokarki, frezarki czy giętarki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, niekoniecznie CNC,

  • podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunków technicznych,

  • gotowość do pracy zmianowej (6-14/ 14-22/ 22-6).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

  • pierwszą umowę na czas określony na rok z możliwością przedłużenia i stałej współpracy,

  • miesięczną premię za brak zwolnień czy nieplanowanych nieobecności (500 zł brutto),

  • możliwość dalszego rozwoju, w tym finansowego wg jasno określonych zasad,

  • bogaty pakiet benefitów dla pracownika i członków rodziny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, stołówka pracownicza, parking dla pracowników, odzież robocza),

  • możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim czasie (najbliższe starty 1 i 13 czerwca),

  • miejsce pracy: Tuchom.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • odzież robocza

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy