Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn i urządzeń do obróbki metali

P S METALWORKING sp. z o.o.O firmie

  • Dąbska 70, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

P S METALWORKING sp. z o.o.

Dąbska 70

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obróbka elementów poprzez toczenie i frezowanie

  • prawidłowe, sumienne i terminowe wykonanie obowiązków

  • jakościowe wykonanie prac

  • minimalizację kosztów związanych z funkcjonowaniem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o profilu technicznym

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • podstawowa znajomość materiałoznawstwa

  • bardzo dobra znajomość przygotowania produkcji, ustawienia maszyn

  • umiejętność komunikacji i współpracy z przedstawicielami innych działów

  • nastawienie na cel i realizację planu produkcyjnego

  • zaangażowanie, samodzielność i samoorganizacja

  • dyspozycyjność, punktualność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dobrej atmosferze

  • szkolenia dla zaangażowanych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obróbce mechanicznej elementów metalowych.

Przewiń do profilu firmy