Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn i urządzeń

AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O.

  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji soków i koncentratów owocowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Kreatywność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • bony świąteczne

  • paczki dla dzieci

Firma Austria Juice Poland Sp. z o. o Zakład w Białobrzegach zatrudni pracownika na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania