Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn i Urządzeń

  • Grodków, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agri Plus Sp. z o.o. Oddział Paszowy w Poznaniu
    poszukuje osoby do Wytwórni Pasz w Grodkowie na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodków

    Główne obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    • obsługa urządzeń transportujących surowce

    • obsługa maszyn śrutujących surowce

    • praca w systemie 4-brygadowym 3 -zmianowym.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne

    • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

    • dobra znajomość obsługi komputera

    • wysoka motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • adekwatne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym nr ref. GRODKÓW/18/09 na adres mailowy:

    [email protected]

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. Nr 133, Poz. 883)