Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn i urządzeń - Kierowca wózka widłowego

Xella Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kościan
    Kościan, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo ( np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – konieczne,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic – wciągników i wciągarek – mile widziane,
  • Łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie- dotykowe),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 4-ro brygadowym
  • Możliwość korzystania z benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Xella Polska Sp. z o.o.

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl

Operator Maszyn i urządzeń - Kierowca wózka widłowego, Kościan