Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn i Urządzeń - Kolorysta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Location: Wrocław

    Twoje zadania:

    • Obsługa systemu komputerowego zarządzającego procesami produkcyjnymi
    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Praca na samodzielnym stanowisku
    • Praca zgodna ze standardami Lean Manufacturing
    • Opracowywanie korekt dla wyrobów
    • Utrzymanie instalacji technologicznej, urządzeń i stanowiska pracy w czystości

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie bądź zawodowe
    • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych - mile widziane
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane
    • Dokładności i zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Umiejętność obsługi komputera

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

    Jeżeli chcesz do naszego zespołu? APLIKUJ TUTAJ.

    W PPG szanujemy różnice wynikające z doświadczenia, punktu widzenia, przeżyć, rasy, wieku, pochodzenia, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, czy tożsamości płciowej, a także ekspresji, uwarunkowań kulturowych, zainteresowań, geografii lub stylu. Dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego współpracy, w którym każdy ma szanse odnieść sukces. W procesie rekrutacji zapewniamy każdemu równe szanse – nie dopuszczamy do dyskryminacji – respektując obowiązujące przepisy.

    O nas

    W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.ppg.com i śledź PPG na LinkedIn.