Logo Pracuj.pl

Operator maszyn i urządzeń

Florian Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • Kutno
    Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesu produkcyjnego,
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym,
  • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
  • zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac,
  • wykonywanie innych prac i poleceń przełożonego wynikających ze stosunku pracy,
  • przestrzeganie obowiązującego czasu pracy i efektywne jego wykorzystanie dla celów służbowych,
  • dbanie o zachowanie Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej,
  • znajomość przepisów, instrukcji, zarządzeń dotyczących własnego odcinka pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • umiejętność obsługi pras krawędziowych i maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Operator maszyn i urządzeń, Kutno