Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn i urządzeń

Maspex

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji,

  • dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów,

  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • cechuje Cię odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie,

  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania,

  • jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym,

  • chcesz zdobywać wiedzę z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,

  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz je zdobyć,

  • posiadasz uprawnienia na wózek widłowy wydany przez UDT (mile widziane).

To oferujemy

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy