Operator maszyn i urządzeń mleczarskich

  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie
  • Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,
    wchodzącej w skład międzynarodowej grupy SAVENCIA
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pasłęk

    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn i urządzeń biorących udział w procesie technologicznym
    • Obsługa urządzeń myjących
    • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
    • Praca w systemie zmianowym

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie/zawodowe
    • Umiejętności techniczne
    • Umiejętność organizacji pracy własnej praz współpracy w zespole
    • Dyspozycyjność

      Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia
    • Szkolenie przygotowujące do pracy
    • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)
    Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

    Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

    lub aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2016r., poz. 922)."
    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.