Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn i urządzeń odlewniczych – magazynier

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą, która działa w branży już od prawie 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży materiałów dla przemysłu i modelarstwa odlewniczego.
     Aktualnie poszukujmy osoby na stanowisko:
    Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
    – magazynier
    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie produkcji zgodnie z recepturami i instrukcjami
    • Wykonywanie prac związanych z transportowaniem i magazynowaniem dostaw i wyrobów
    • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i utrzymywanie ich w pełnej sprawności technicznej
    • Wykonywanie zapisów z przebiegu produkcji
    • Sprzątanie na stanowisku pracy oraz w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych
    • Dokonywanie wstępnej kontroli jakości wyrobów
    • Pobieranie próbek do analiz
    • Realizowanie polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie swojego działania
    • Mycie kontenerów

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze
    • Minimum rok na stanowisku produkcyjnym lub magazynowym
    • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

    Oferujemy:

    • Umowę na okres próbny, następnie określony, ostatecznie nieokreślony
    • Pracę na cały etat
    • Pracę od Poniedziałku do Piątku 7-15

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.