Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-12-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Business Line Support

Dla uznanej firmy produkcyjnej, oferującej mrożonki warzyw, ryb i dania gotowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie
Wynagrodzenie: dowolne

Zadania:

  • ustawianie maszyny do produkcji danego asortymentu
  • obsługa i regulacja maszyn na powierzonym odcinku produkcyjnym
  • kontrola i korygowanie procesu produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • duża dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia i opieki zdrowotnej