Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych wraz z kontrolą jakości

Inwork Sp. z o.o.

3 3004 000 brutto / mies.
  • Lędziny

    Lędziny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów;

  • nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym;

  • produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości;

  • obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła).

Wymagania pracodawcy

  • zdolności manualne;

  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00);

  • inicjatywa i chęć do pracy;

  • mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji lub kontroli jakości.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 19,70 zł brutto/godz.;

  • premie (świąteczną, wakacyjną i inne dodatki);

  • możliwość związania się z firmą na stałe.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

  • Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

InWork Sp. z o.o. to agencja pracy specjalizująca się w zatrudnianiu polskich pracowników. Obecnie posiadamy ponad 1000 pracowników specjalizujących się w różnych branżach na terenie całej Polski. Każdego dnia łączymy pracowników z pracodawcami.

Przewiń do profilu firmy