Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn i Urządzeń w Produkcji Kosmetycznej

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK  prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno
    Nr ref. WSAD/2018

    Opis stanowiska:

    • Produkcja mas kosmetycznych z wykorzystaniem mieszalników homogenizujących, zgodnie z kartami wsadowymi i technologicznymi wg zasad GMP,
    • Naważanie surowców zgodnie z kartami wsadowymi,
    • Nadzór nad surowcami w magazynie podręcznym surowców,
    • Dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców, oraz produkowanego wyrobu, zgodnie z planem higieny,
    • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu,
    • Stosowanie się do standardów normy ISO 9001 oraz 22716,
    • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i higienicznej,
    • Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym (branża kosmetyczna, farmaceutyczna, spożywcza) – mile widziane,
    • Podstawowa znajomość standardów jakościowych,
    • Otwartość na zdobywanie wiedzy,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Rzetelność, odpowiedzialność, precyzyjność, perfekcjonizm w wykonywaniu pracy na powierzonym odcinku.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

    Aplikacje wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia,
    prosimy przesyłać, klikając w przycisk "Aplikuj Teraz" poniżej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.