Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn i urządzeń

Cynel Unipress Sp. z o.o.

3 7004 200 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Białołęcka 231B

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn pocieniających druty.

  • Obsługa nowoczesnych, półautomatycznych maszyn nawijających druty na szpule.

  • Konfekcja gotowych produktów.

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy w środowisku produkcyjnym.

  • Zdolności manualne oraz dokładność.

  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym także w nocy.

To oferujemy

  • Pracę w Polskiej Firmie o ponad 37 letniej tradycji.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pełen etat realizowany w formie pracy 3 - 4 razy w tygodniu (bez niedziel).

  • Średnie zarobki przez pierwsze 3 miesiące między 3,600 a 4,100 PLN brutto.

  • Możliwość rozwoju poprzez przechodzenie szkoleń i obsługę innych stanowisk (nagradzane dodatkowo).

  • Przy umowie na czas nieokreślony: ubezpieczenie na życie, pakiet z prywatną opieką medyczną, dofinansowanie dojazdów realizowanych komunikacją miejską.

  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym dofinansowanie do wczasów około 1000 PLN do ręki).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Cynel-Unipress jest wiodącym polskim producentem spoiw lutowniczych na rodzimym rynku z ponad 38 letnią tradycją i doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.