Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn i wózka widłowego

  • De-Boekel, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: De-Boekel
    Nr ref:MNL/07/18

    Opis stanowiska:

    • Średniej wielkości firma produkująca m.in. zbiorniki na płyny, szafki przemysłowe, skrzynki ze stali nierdzewnej.
    • Załadunek i rozładunek materiału przy użyciu wózka widłowego.
    • Obsługa wycinarki laserowej - możliwość przyuczenia.
    • Praca z materiałami takimi jak stal, stal nierdzewna.
    • Produkcja małoseryjna.

    Wymagania:

    • Doświadczenie: min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
    • Własny samochód - mile widziany.
    • Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
    • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
    • Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
    • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
    • Bezpłatne dojazdy do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

    Dodatkowe informacje:

    • Praca od zaraz!
    • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.