Operator Maszyn Introligatorskich

DOT2DOT S.A.

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich – sztanc lub składarko-sklejarek

  • nadzór i kontrola jakości produktu

  • ustawianie właściwych parametrów maszyny

  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu

  • dbałość o stan techniczny maszyn

  • czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)

  • doświadczenie w obsłudze sztanc/ składarko-sklejarek lub innych maszyn introligatorskich - mile widziane

  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie na życie, w tym dzieci i młodzieży

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży daje nam miano jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce.

Dużą wagę przykładamy do BHP oraz ekologii. U nas możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze oraz skorzystać z fajnych benefitów : )

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej zajrzyj do nas! W Dot2Dot mamy coś dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy