Oferta pracy

Operator Maszyn

Work Service S.A.O firmie

4 900 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pracownik fizyczny

Obecnie dla Naszego Klienta, najnowocześniejszej fabryki w Wielkopolsce poszukujemy pracowników którzy w sumienny i rzetelny sposób będą realizować powierzone zadania.
Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej i aplikuj już dziś.

Numer ref.: OM/08/WS/2020/8/14

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń,
  • wytwarzanie produktu zgodnie z instrukcjami i wymogami jakościowymi,
  • wypełnianie arkuszy pomiarów, raportów zrealizowanej produkcji,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
  • spostrzegawczości, umiejętności manualnych i analizy informacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

CO OFERUJEMY?

  • wynagrodzenie około 4900 PLN brutto/miesięcznie,
  • umowę o pracę tymczasową na cały etat,
  • kontakt z najnowocześniejszymi maszynami i technologią,
  • profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne na dalszych etapach ścieżki zawodowej,
  • bezpośredni bezpłatny transport z dworca PKP do fabryki,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • stałą opiekę Koordynatora Work Service,
  • miejsce pracy: Poznań.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy