Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

VG Polska Sp. z o.o.

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych na w/w maszynach zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości

  • Dbałość o utrzymanie w ruchu w/w maszyn

Nasze wymagania

  • Chęć nauki obsługi maszyn produkcyjnych

  • Znajomość obsługi komputera ( Pakiet MS Office) w stopniu podstawowym

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność - praca w systemie III- zmianowym

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z:

  • weryfikacji dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów

  • rozmów kwalifikacyjnych

Miejsce pracy

  • Chełmek, plac Kilińskiego 1

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING i jest producentem opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy