Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn (K/M)

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Smurfit Kappa Polska

Groblowa 10

Pruszków

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn (K/M)Numer ref.: Opr_Masz_PRUSZKÓW_02.2020

Zadania:

  • Przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Przygotowanie raportów produkcyjnych w elektronicznych systemach baz danych.
  • Kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn.
  • Podstawowa znajomość obsługi programów komputerowych.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Szybkie reagowanie w przypadku nieprawidłowości podczas procesu produkcji.
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Nasza oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Priorytet zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Miesięczny system premiowy oparty o przejrzyste zasady.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny, kwartalny deputat obejmujący podstawowe środki higieny i artykuły spożywcze).
  • Profesjonalny system szkoleń.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne