Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn Kablowych

NKT S.A.O firmie

NKT S.A.

Gajowa 3

Warszowice (pow. pszczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkujących przewody
  • Rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji
  • Monitorowanie parametrów związanych z procesem produkcyjnym
  • Obsługiwanie systemów wspierających produkcję

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (II WJO) oraz Suwnic, Żurawi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach
  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym,
  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Kontakt

Aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę NKT S.A. z siedzibą w Warszowicach przy ul. Gajowej 3 prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Operator Maszyn Kablowych, Gajowa 3, Warszowice (pow. pszczyński)