Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Kablowych

NKT S.A.

NKT S.A.

Gajowa 3

Warszowice (pow. pszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkujących przewody

  • Rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji

  • Monitorowanie parametrów związanych z procesem produkcyjnym

  • Obsługiwanie systemów wspierających produkcję

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym

  • Motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (II WJO) oraz Suwnic, Żurawi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach

  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym,

  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

NKT S.A.

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę NKT S.A. z siedzibą w Warszowicach przy ul. Gajowej 3 prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.