Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

KRAUS FOLIE Sp.J.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wojciecha z Brudzewa 44

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny produkcyjnej o bardzo wysokim poziomie automatyzacji,

  • nadzór nad procesem wytłaczania folii ze szczególnym uwzględnieniem jakości produktu,

  • optymalizacji procesu,

  • nadzór nad stanem technicznym linii,

  • postępowanie zgodne z wewnętrznymi procedurami,

  • współpraca z działem kontroli jakości,

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami,

  • postępowanie zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania,

  • chęci do podnoszenia kwalifikacji,

  • dyspozycyjność do pracy w równoważnym systemie 4-brygadowym (zmiana 12h, 2 dni pracy / 2 dni wolne),

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych komputerowo,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - po przeszkoleniu od 4.500 do 5.500 zł netto ( w zależności od wypracowanych wskaźników)

  • możliwość awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • równoważny system pracy

  • możliwości zwiększenia wynagrodzenia poprzez nadgodziny

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • system premii za osiągnięcie kamieni milowych rozwoju kompetencji,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • imprezy i premie okolicznościowe,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • system premii

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: Operator Maszyn.

Przewiń do profilu firmy