Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

BESTPAC POLSKA sp. z o.o.

  • Langiewicza 48, Konstantynów Łódzki
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Langiewicza 48

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • ustawianie, przezbrajanie maszyn,

  • usuwanie drobnych usterek, awarii, regularny przegląd maszyn i urządzeń,

  • kontrola parametrów jakościowych,

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • utrzymanie maszyn w należytym stanie technicznym,

  • dbanie o jakość produkcji

  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej,

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym.

Nasze wymagania

  • zmysł techniczny, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań będzie dodatkowym atutem,

  • jeśli jednak nie masz doświadczenia lub dopiero ukończyłeś szkołę i szukasz swojej pierwszej pracy, to aplikuj, szukamy również Ciebie !

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • chęć podjęcia stałej współpracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i motywacja.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • system awansów wewnętrznych,

  • perspektywa rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego dla osób bez doświadczenia,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodzin,

  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

O nas

Firma należąca do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do pakowania.

Poszukujemy pracowników do nowego zakładu produkującego torebki do pieczywa.