Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn

Bolsius Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Bolsius Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy, która zatrudniając około 1000 pracowników, projektuje i produkuje świece w niezliczonych wzorach i rozmiarach, eksportowanych do ponad 50 państw na całym świecie.  W Polsce firma Bolsius jest obecna od przeszło 20 lat. Tradycja, ciągły rozwój i innowacja, to istotne elementy wizji rozwoju firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem Bolsius Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zalesiu Małym koło Kobylina poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości
  • realizacja norm produkcyjnych
  • nadzór nad procesem produkcyjnym

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn / lub wiedza techniczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie
  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dodatek za pracę zmianową (tzw. system czterobrygadowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • dofinansowanie lub pokrywanie w całości kosztów podnoszenia kwalifikacji
  • nagrody jubileuszowe
  • ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach
  • bezpłatny transport na wyznaczonych trasach:
    • KROTOSZYN – ZALESIE MAŁE
    • PAKOSŁAW – ZALESIE MAŁE
    • POGORZELA – ZALESIE MAŁE
    • PUDLISZKI – ZALESIE MAŁE
    • ZDUNY – ZALESIE MAŁE

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Dojazd z tych miast do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje np.

  • z Krotoszyna około 23 min.
  • z Gostynia około 26 min.
  • z Milicza około 36 min.
  • z Borku Wielkopolskiego około 25 min.
  • z Jarocina około 40 min.
  • z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.
  • z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub o kontakt telefoniczny pod numerem 668 498 802.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bolsius Polska z siedzibą w Zalesiu Małym moich danych osobowych zawartych w przesyłanym przeze mnie zgłoszeniu  (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych z moim udziałem (zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne