Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

PAUL HARTMANN MANUFACTURING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wspólna 3, Libidza (pow. kłobucki)
    Libidza (pow. kłobucki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wspólna 3

Libidza (pow. kłobucki)

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie zasad BHP i OŚ

  • obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej

  • dbałość o zachowanie ciągłości procesu technologicznego na powierzonej linii

  • nadzór i obsługa sprzęt monitorującego

  • wspieranie działań konserwacyjnych, a także wykrywanie i zgłaszanie ewentualnych problemów

  • wykonywanie bieżących napraw (wymiana filtrów, przyssawek, regulacja rolek itp.) i rozwiązywanie problemów

  • przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa maszyn

  • wdrażanie nowo zatrudnionych operatorów maszyn

  • dbanie o czystość maszyn i ich otoczenia

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • kontrolowanie parametrów procesu i o jego ciągłe doskonalenie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w podobnej pracy przy obsłudze linii produkcyjnych

  • dobrych zdolności technicznych

  • umiejętności szybkiego uczenia się technologii związanych z branżą medyczną

  • umiejętności samodzielnej pracy i dobrej współpracy z innymi

  • dbałości o szczegóły

  • skutecznej umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej

  • dobrych umiejętności zarządzania czasem

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony

  • pracę z najnowocześniejszymi standardami w branży medycznej i bardzo dobre warunki pracy (pracę czystą, bez zapylenia czy podwyższonej temperatury)

  • opiekę medyczną

  • możliwość odbywania szkoleń w kraju i zagranicą

  • ubezpieczenie grupowe (pracodawca opłaca połowę miesięcznej składki)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Technik Utrzymania Ruchu na zmianie jest odpowiedzialny za wykonywanie rutynowych i awaryjnych napraw maszyn i urządzeń linii produkcyjnych. Będzie reagował na zgłoszenia uszkodzonych lub wadliwych elementów, przeprowadzał rutynowe przeglądy maszyn i kontaktował się z dostawcami zewnętrznymi.

Przewiń do profilu firmy