Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn - linia montażu półosi

  • Praszka, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA AKCJA JOB

    LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy- NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego Klienta, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    OPERATOR MASZYN – linia montażu półosi
    Miejsce pracy: Praszka

    Zakres zadań:

    • Montaż komponentów półosi napędowych na linii produkcyjnej, zgodnie z dokumentacją technologiczną
    • Kontrola jakości i pomiary wyrobów wg. karty kontroli
    • Po przeszkoleniu, przezbrajanie linii do produkcji danego modelu półosi
    • Współpraca z innymi obszarami firmy: m.in. logistyka, jakość
    • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
    • Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
    • Dokładność i terminowość
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony u Klienta)
    • Pełne przeszkolenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych pracowników
    • Wynagrodzenie 3000 zł brutto na start
    • Pracę w systemie 3-zmianowym
    • Możliwość pracy w dużej, międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
    • Realne perspektywy dalszego rozwoju
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce itp.)

    opisopis
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.