Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn Linii Produkcyjnej

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.O firmie

  • Barcin
    Barcin, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • terminowe realizowanie planów produkcyjnych
  • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w znanym, międzynarodowym koncernie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym między innymi prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny, kartę sportową, kartę lunchową, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • karta lunchowa
  • świadczenia z ZFŚS

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.

MAPEI POLSKA Sp. z o.o. to wiodący producent chemii budowlanej. Poszukujemy kandydatów do Zakładu Produkcyjnego w Barcinie.

Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Operator Maszyn Linii Produkcyjnej, Barcin