Ta oferta pracy jest nieaktualna od 498 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn Linii Produkcyjnej

  • Barcin, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MAPEI Polska Sp. z o.o. wiodący producent chemii budowlanej
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    OPERATOR MASZYN LINII PRODUKCYJNEJ
    Miejsce pracy: Barcin

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie średnie techniczne
    • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
    • mile widziane uprawnienia elektryczne podstawowe SEP do 1kV
    • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

    Główne zadania na proponowanym stanowisku to:

    • obsługa maszyn linii produkcyjnej
    • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
    • terminowe realizowanie planów produkcyjnych
    • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznym zespole w znanym, międzynarodowym koncernie
    • atrakcyjny system wynagradzania
    • prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Gwarantujemy dyskrecję.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych  Dz.U. z 2002. nr 101 poz.926

    bottom