Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

Albea Poland Sp. z o.o.O firmie

Albea Poland Sp. z o.o.

Manewrowa 6/10

Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych. Zatrudniamy 16,7 tys. pracowników w 46 zakładach produkcyjnych w 14 krajach świata.

W naszym zakładzie produkcyjnym Albea w Łodzi wytwarzamy elementy plastikowe dla czołowych firm z sektora FMCG.
W związku z rozwojem działalności w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź - Widzew

Opis stanowiska:

  • Systematyczna kontrola produkcji (utrzymanie wysokiej jakości produktów),
  • Raportowanie,
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn (uruchamianie maszyn, zmiana kolorów, drobne przezbrojenia),
  • Utrzymywanie w czystości i sprawności technicznej obsługiwanych maszyn oraz miejsca pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami (Mile widziana znajomość Wtryskarek),
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dobre znajomości manualne,
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, zaangażowanie, punktualność oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy,
  • Chęć do nauki,
  • Gotowość do pracy w systemie 4x4 (4 dni pracy po 12h, 4 dni wolne)

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w globalnym koncernie w rozwijającym się zakładzie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe świadczenia (karty Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowania do obiadów)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albea Poland Sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
tel. 504 109 386

Ogłoszenie archiwalne