Oferta pracy

Operator Maszyn

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Przestrzeganie wewnętrznych zasad

  • Uzupełnianie dokumentów związanych z produkcją

  • Dbanie o maszyny i urządzanie na których pracujesz (zgłaszanie awarii, utrzymywanie porządku)

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność związana ze zmianowością produkcji

  • Sprawność manualna

  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

To oferujemy

  • Formalności w telefonie m.in. zestawienie przepracowanych godzin

  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami zus z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie 3 do 6 miesięcy

  • Stawka godzinowa, dodatki zmianowe, premie

  • Szkolenie wprowadzające

  • Zaplecze socjalne

  • Benefity pozapłacowe

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie NNW

  • Płatny system poleceń - polecaj do pracy i zarabiaj

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji (akademia jakości, współpraca z ZDZ)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • W wybranych lokalizacjach transport pracowniczy