Logo Pracuj.pl

Operator maszyn

A.S.JOB Anna SobieszekO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie maszyn do produkcji (sprawdzenie parametrów i ewentualna ich korekta),
  • kontrola stanu maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy,
  • możliwość zdobywania bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszą możliwością przejścia do pracodawcy użytkownika,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • pakiety sportowe,
  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,
  • opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

A.S.JOB Anna Sobieszek

Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB (certyfikat nr 12616) dla swojego klienta z branży co-pakingu poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Operator Maszyn

Operator maszyn, Łódź