Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań, zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

    • Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
    • Systematyczne sprawdzanie parametrów produkowanych wyrobów
    • Uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym ( 4-brygady)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Pakiet benefitów pozapłacowych ( opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe)
    • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub adres Albea Tubes Oddział w Łodzi ul. Tymienieckiego 22/24 90-349 Łódź

    Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.