Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Łomianki, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUN-FARM Sp. z o.o.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy w zakładzie w Łomiankach/k Warszawy:
    Operatora maszyn
    Miejsce pracy: Łomianki

    Opis stanowiska

    • przezbrajanie i obsługa maszyn produkcyjnych (np. tabletkarka, saszetkarka, kapsułkarka) zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach
    • drobne (lub proste) prace konserwacyjne obsługiwanych urządzeń
    • wykonywanie innych prac produkcyjnych w tym pakowania ręcznego
    • staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych
    • zapewnienie porządku oraz bezpieczeństwa na stanowisku pracy

    Wymagania

    • wykształcenie o profilu technicznym (np. mechanicznym, elektrycznym, automatycznym) – warunek konieczny
    • doświadczenie w obszarze produkcji w firmie z branży farmaceutycznej lub spożywczej w rozumieniu produkcji suplementów diety
    • wymagana aktualna książeczka sanepidowska
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
    • doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
    • podstawowa znajomość języka niemieckiego / angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie
    • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    Oferty zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.)".