Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Mechanicznej Obróbki Chemikaliów

Pulverit Polska Sp. z o.o.O firmie

3 1503 400 brutto / mies.
  • Strefowa 16, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pulverit Polska Sp. z o.o.

Strefowa 16

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych takich jak (mieszalnik, młyn, wytłaczarka, pakowarka)

  • kontrolowanie przebiegu pracy maszyn

  • współpraca z innymi Operatorami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • sporządzanie raportów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • motywacja do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym

  • umiejętność współpracy w grupie, samodzielność w działaniu

  • mile widziane uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • premie za brak L-4

  • premie świąteczne oraz wakacyjne

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakładzie będącym liderem na rynku polskim w swojej branży

  • stawka 3000-3100 brutto (jeśli pracownik posiada uprawnienia operatora wózka widłowego) + 250 brutto stałej premii