Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn - Mechanik

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Herlitz Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

    Operator Maszyn/Mechanik
    Miejsce pracy: Baranowo k. Poznania
    (produkcja artykułów papierniczych)
    Miejsce pracy: Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Zadania:

    • obsługa maszyn na przydzielonym odcinku   produkcyjnym,
    • serwisowanie i naprawa powierzonego parku maszynowego,
    • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn podczas procesu technologicznego,
    • nadzór nad pracą pracowników pomocniczych i nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych i norm jakościowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie i umiejętności techniczne,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • dokładność, rzetelność, chęć do dalszej nauki.
    Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych i zdobywanych kwalifikacji + premia uzależniona od osiąganych wyników,
    • pakiet socjalny,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwości rozwoju zawodowego.

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 z póź.zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.