Operator Maszyn - Mechanik

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Herlitz Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Maszyn/Mechanik
Miejsce pracy: Baranowo k. Poznania
(produkcja artykułów papierniczych)
Miejsce pracy: Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Zadania:

  • obsługa maszyn na przydzielonym odcinku   produkcyjnym,
  • serwisowanie i naprawa powierzonego parku maszynowego,
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn podczas procesu technologicznego,
  • nadzór nad pracą pracowników pomocniczych i nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych i norm jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie i umiejętności techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność, rzetelność, chęć do dalszej nauki.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych i zdobywanych kwalifikacji + premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 z póź.zm.).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.