Oferta pracy

Operator maszyn

ASISTWORK Sp. z o.o.

3 9004 100 brutto / mies.
  • Międzyrzecz

    Międzyrzecz, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prostych maszyn na linii produkcyjnej

  • kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcyjnym

  • przezbrajanie maszyn i drobne naprawy

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • spostrzegawczość i uważność

  • zmysł techniczny i zdolności manualne

To oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie

  • wynagrodzenie miesięczne: 3900- 4100 zł brutto

  • system premiowy po okresie próbnym: 360 zł brutto + 100 zł( premia frekwencyjna)

  • po okresie próbnym pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczny Medicover, karta lunchowa oraz karta sportowa

  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji

  • nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane linie produkcyjne

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie, główną wartością której są pracownicy?

Lubisz pracować wg najwyższych standardów w zgranym zespole?

A może chcesz rozwijać się przy tworzeniu innowacyjnych produktów jednego z wiodących producentów świata nawet nie posiadając wcześniejszego doświadczenia?

Brzmi Ciekawie ? Nie zastanawiaj się dłużej, aplikuj do nas !

Przewiń do profilu firmy