Oferta pracy

Operator Maszyn

MERCOR S.A.O firmie

  • Mirosław (pow. płocki)

    Mirosław (pow. płocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze maszyn linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • zaangażowanie w pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwskazań do pracy w zbiornikach zamkniętych

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych

  • pracę zmianową

  • pozytywną atmosferę w firmie

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

MERCOR S.A.

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz oddzielenia przeciwpożarowe.

Przewiń do profilu firmy