Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - montażysta

Marseplast Sp. z o.o.

Podłęska 17

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • - obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • - weryfikacja jakości produktów podczas procesu produkcyjnego,

  • - utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • chęć uczenia się nowych rzeczy

  • motywacja i chęć do pracy

  • sumienność, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • gotowość do wykonywania pracy stojącej

  • praca na wysokości do 3 m

  • umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na pełen etat

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • system zmianowy/czterobrygadowy

  • pracę na nowoczesnych maszynach

  • wdrożenie dla osób bez doświadczenia na produkcji

Jesteśmy firmą działającą na rynku tworzyw sztucznych od ponad 30-stu lat. Pierwsze kroki stawialiśmy jako Marseille Sp. z o.o. Zdobyte doświadczenie przyczynia się do realizacji naszej misji, którą jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

Firma znajduje się pod adresem ul. Podłęska 17, 32-005 Niepołomice.

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z osobami, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Po zakończeniu rekrutacji przesłane dokumenty (CV, listy motywacyjne) zostaną skutecznie zniszczone a dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane.