Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn myjących

Serwis Plus Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie, mycie i dezynfekcja pomieszczeń oraz maszyn w zakładzie produkcji spożywczej.

  • obsługa myjni pojemników.

Nasze wymagania

  • książeczka sanepidowska (do wyrobienia),

  • motywacja do pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • możliwość regulowania czasu pracy wg potrzeb pracownika (wydłużania lub skracania, dorobienia w weekend),

  • profesjonalne wyposażenie i narzędzia pracy,

  • środki ochrony osobistej i bezpieczeństwa pracy,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze.

Serwis Plus Sp. z o.o.

Grupa Serwis Plus Sp. z o.o. jest jednym z liderów utrzymania czystości Zakładów produkujących żywność w Polsce. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników i obsługujemy wielu prestiżowych klientów.

Jesteśmy w 100% polską firmą z wyłącznie polskim kapitałem.

W OBSŁUGIWANYCH PRZEZ NAS ZAKŁADACH PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ, ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRZECIWKO ZAKAŻENIU M.IN. KORONAWIRUSEM.

Przewiń do profilu firmy