Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

NM POLSKA sp. z o.o.

Oleśnicka 12

Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami pracy i jakości

  • Dbałość o powierzone narzędzia

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie

Nasze wymagania

  • Zaangażowania, sumienności, rzetelności

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Pierwsza umowa na 2 lata, druga na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom (do 3800 zł brutto z premią na początek dla kandydatów bez doświadczenia; dla kandydatów z doświadczeniem możliwość negocjacji)

  • Dodatkowe 8 dni wolnego w roku oraz kalendarz urlopów i długich weekendów

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony na święta, paczki dla pracowników, paczki dla dzieci, nagrody stażowe i jubileuszowe, zapomogi, owoce, karnety sportowe, obiady dofinansowane przez pracodawcę, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika oraz narodzinami dzieci, dodatkowe dni wolne z okazji 50-tych i 60-tych urodzin pracownika, wycieczki)

  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny

  • Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego NM Polska Sp. z o.o. w Namysłowie, producenta okien drewniano- poliuretanowych oraz kołnierzy aluminiowych poszukujemy pracownika.

Przewiń do profilu firmy