Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

STACO Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 8, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

STACO Polska Sp. z o.o.

Fabryczna 8

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie prasy hydraulicznej i mimośrodowej

  • Współpraca przy linii produkcyjnej z innymi pracownikami celem zachowania ciągłości produkcji

Nasze wymagania

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn

  • Ogólna wiedza z zakresu rysunku technicznego

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Mile widziani absolwenci szkół technicznych

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, wciągarki, suwnice

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień (np. na wózki widłowe, suwnice)

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiety medyczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie zmianowym

Wiodący producent krat pomostowych oraz stopni schodowych z oddziałami w Polsce, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Czechach oraz Bułgarii poszukuje osoby na stanowisko Operator maszyn.

www.staco.pl

Przewiń do profilu firmy