Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn obróbki skrawaniem

Euro-Locks Sp. z o.o.O firmie

Euro-Locks Sp. z o.o.

Pawła 29

Ruda Śląska

Europejski producent zamków i urządzeń zamykających, zatrudni do zakładu produkcyjnego w Rudzie Śląskiej odpowiedzialnego pracownika na stanowisko:

Operator maszyn obróbki skrawaniem (Narzędziownia)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn: tokarka, frezarka, wiertarka, szlifierka do płaszczyzn oraz frezarki CNC,
  • Prace ślusarskie,
  • Odpowiedzialność za stan powierzonych urządzeń i eksploatację zgodną z ich przeznaczeniem,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi maszyn,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Podstawy pomiaru detalu,
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe o kierunku: obróbka skrawanie lub tokarz,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Dokładność oraz sumienność w wykonywanych obowiązkach,
  • Dbanie o maszyny oraz ich wyposażenie.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Premia dla zaangażowanych pracowników,
  • Prace w młodym i rozwijającym się zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
lub
ul. Pawła 29
41-708  Ruda Śląska

Ogłoszenie archiwalne