Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn odlewniczych

AB OVO SOLUTIONS

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która jednocześnie jest najnowocześniejszą i jedną z największych odlewni aluminium w Europie, poszukuje pracowników na stanowisko operatora maszyn odlewniczych.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny niskociśnieniowej

  • czyszczenie kokili przed zalaniem

  • wyjmowanie kokili z maszyny

  • paletyzacja

Wymagania pracodawcy

nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • jeśli mieszkasz daleko – darmowe zakwaterowanie lub dojazd do miejsca pracy

  • gwarantowaną podwyżkę po 1,5 roku!

  • profesjonalne wdrożenie

  • długotrwałe zatrudnienie w firmie istniejącej na polskim rynku już 20 lat!

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Nie zastanawiaj się dłużej i prześlij do nas swoje CV - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Przewiń do profilu firmy