Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

KOOPRESS sp. z o.o.

  • Lubelska 46, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Lubelska 46

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie maszyny do pracy (sztancowanie), pasowanie, nadzór nad pracą, mycie maszyny po zleceniu,

  • Nadzorowanie jakości pracy zgodnie z procedurami i wytycznymi klienta,

  • Optymalizacja procesów w obszarze jakości, efektywności i kosztów wytworzenia,

  • Dbałość o stan techniczny urządzeń na stanowisku pracy,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Indywidualny program wdrożeniowy- wyznaczony Opiekun przez cały okres wdrożenia,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • System premiowy,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Bony Świąteczne,

  • Możliwość sfinansowania nauki, kursów doszkalających.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji prosimy o dołączenie do aplikacji oraz PODPISANIE następującej klauzuli:

Klauzula zgody kandydatów do pracy Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Koopress Sp. z o.o. to ponad 25 lat doświadczenia w produkcji opakowań kartonowych z tektury litej dla przemysłu z sektora FMCG.

Dla nas najważniejsza jest wzajemna współpraca, dzięki której z sukcesem od wielu lat zapewniamy ciągłość procesu produkcji naszych Klientów.

Drukarnia Koopress Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR MASZYN.

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Lubelska 46

Przewiń do profilu firmy