Oferta pracy

Operator maszyn

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.O firmie

  • Lubelska 53
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.

Lubelska 53

Olsztyn

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie jest Regionalną Instalacją Przetwarzania Odpadów dla Regionu Centralnego województwa warmińsko-mazurskiego. W ramach prowadzonych przez Gminy zadań użyteczności publicznej Spółka zagospodarowuje dostarczone przez samorządy odpady komunalne.vZGOK Sp. z o.o. wykorzystuje infrastrukturę powstałą w wyniku zakończonego w 2015 roku Projektu pn. "System zagospodarowania odpadów komunalnych w Olsztynie. Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów" współfinansowanego ze środków UE.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bieżąca obsługa maszyny (różne maszyny);
  • czyszczenie i przegląd poprawności pracy maszyny, kontrola stanu technicznego;
  • klasyfikacja materiałowa odpadów, w tym odzyskiwanie surowców wtórnych;
  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji, w tym prace sortownicze przy taśmie;
  • dbanie o czystość wyznaczonych miejsc na terenie Zakładu;
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt;

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy przy przetwarzaniu odpadów;
  • dyspozycyjności - praca w systemie III- zmianowym;
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień np. na wózki widłowe, podnośniki.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy