Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn - Operator Wózka Widłowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowy rok, nowa jakość. Największy producent gum do żucia po raz kolejny otwiera rekrutację z powiewem świeżości. Kształć się na nasz koszt i zdobądź uprawnienia na wciągniki i żurawie, bierz udział w wewnętrznych rekrutacjach i zarabiaj jeszcze więcej. Sprawdź, co jeszcze się zmieniło i poznaj naszą ofertę.

    Finansujemy kurs na wciągniki i żurawie.

    Nr ref.: /289/12/2017/MR/35504
    Poznań

    oferujemy:

    • wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy plus atrakcyjne premie frekwencyjne
    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki Zus, płatne urlopy),
    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
    • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów),
    • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.),
    • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady tylko za 6 złotych, piłkarzyki, telewizja,
    • kurs na wciągniki i żurawie,
    • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
    • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy,
    • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
    • cykliczne imprezy pracownicze,
    • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
    • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach.

    zadania:

    • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
    • obsługa wózków widłowych średnio przez 1,5 h dziennie,
    • uzupełnianie produktu w maszynie,
    • prace porządkowe.

    oczekujemy:

    • sumienności,
    • zaangażowania i motywacji do pracy,
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
    • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz,
    • uprawnień obsługi wózka widłowego z legitymacją UDT lub gotowością do ich wyrobienia (finansujemy kursy).

    Już teraz zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz też wypełnić formularz na stronie.

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47