Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn / Operatorka maszyn

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Innowacji 2a, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 80
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6-18 oraz 18-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Innowacji 2a

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • operowanie nowoczesnymi maszynami i liniami produkującymi chipsy Lay’s,

  • dbanie o efektywność procesu zgodnie ze standardami jakościowymi,

  • kontrolowanie i rejestrowanie parametrów procesu,

  • dbanie o prowadzenie dokumentacji procesowej,

  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP oraz standardami produkcji bezpiecznej żywności,

  • dbanie o powierzone maszyny i urządzenia, współpraca z kierownikami, liderami i operatorami innych obszarów,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn,

  • rozumienie specyfiki pracy na produkcji,

  • staranność, skoncentrowanie na osiągnięciu zamierzonego celu,

  • dodatkowym atutem jest posiadanie wiedzy na temat obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie zmianowym 12 - godzinnym 3x 6-18 3x wolne 3x 18-6 3x wolne

  • gotowość do wyjazdów szkoleniowych do naszej fabryki zlokalizowanej w Grodzisku Mazowieckim (zapewniamy transport, hotel, wyżywienie)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, pakiet emerytalny, kartę Multisport, nielimitowany dostęp do produkowanych przez nas słonych przekasek oraz napojów, możliwość rozwoju w firmie zgodnie ze swoimi umiejętnościami i aspiracjami

  • udział w programach wyróżnień i doceniania, program poleceń - poleć do pracy swojego znajomego i zyskaj 1 tyś zł netto!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa osobista z kierownikiem zmianowym

PepsiCo to jeden z największych pracodawców w Polsce zajmujący się produkcją słonych przekąsek i znanych na całym świecie napojów. Naszych produktów nie musimy nikomu przedstawiać. Znasz chipsy Lay’s, Pepsi, Mirindę, 7Up czy napój Lipton, prawda? Jeżeli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do nowopowstającej fabryki zapraszamy!

Nasi pracownicy cenią nas za:

atmosferę i możliwość pracy z osobami, na których pomoc można liczyć w każdym momencie,

wypłatę wynagrodzenia na czas i motywujący system premiowy

stabilność zatrudniania za współpracę z świetnymi kierownikami,

dynamikę pracy, codziennie dzieje się coś innego

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Przewiń do profilu firmy