Ta oferta pracy jest nieaktualna od 628 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bittner Sp. j.

    Producent naczyń i sztućców jednorazowych poszukuje osoby z doświadczeniem w obsłudze maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych ( wtryskarki i termo formierki) na stanowisko operatora.

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn wraz z pomocnikiem
    • Sporządzanie dokumentacji
    • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu produkcji
    • Dbanie o jakość produktu

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w obsłudze maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
    • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
    • Przestrzegania zasad BHP
    • Zdolności manualnych oraz chęci do nauki

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
    • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W 1992 roku, korzystając z nowopowstałych warunków ekonomicznych, firma BITTNER rozpoczęła swoją działalność. Początkowo zaopatrywaliśmy rynek lokalny, jednak w szybkim tempie zaczęliśmy podbijać rynki zagraniczne. Dziś jesteśmy największym producentem naczyń jednorazowych z krajowym kapitałem w Polsce.

    Zajmujemy się produkcją wyrobów z folii polipropylenowej, polistyrenowej oraz folii biodegradowalnej metodą termoformowania i wtrysku. Podążając za najnowszymi światowymi trendami stale powiększamy nasz park maszynowy i portfolio produktów, jak również unowocześniamy technologie produkcji oraz metody zarządzania. Poza bogatą ofertą wyrobów słuchamy zapotrzebowania rynku dlatego jesteśmy otwarci i przygotowani na wszelkie pomysły naszych klientów.