Operator Maszyn Pakujących

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 07.06.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 07.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Talent pilnie poszukuje 4 operatów maszyn pakujących w sektorze spożywczym.

    Oferujemy bardzo dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa linii pakującej (foliarek, etykieciarek, rozlewarek)
    • Ustawianie odpowiednich parametrów (prędkość linii, wibracje, temperatura, ciśnienie próżniowe, ciśnienie gazu)
    • Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
    • Przeprowadzanie kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontroli
    • Formatowanie maszyn w momecie gdy wielkość opakowania na lini produkcyjnej się zmiena
    • Formatowanie etykieciarki
    • Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na lini produkcyjnej
    • Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Chęć pracy na dwie zmiany: od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00 lub zmiane nocną
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Gotowość do fizycznej pracy

    Warunki finansowe:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa+ dodatek zmianowy+ czeki posiłkowe za każdy przepracowany dzień
    • Stabilną pracę z możliwością przejścia na stały kontrakt
    • Przewidziane szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
    • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    • Możliwość nadgodzin jak i pracy w sobotę
    • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
    • Płatne święta
    • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

    ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV